До перебігу акції "Одеса спілкується українською!"


З перших днів оголошення акції в інтернеті полились розлючені коментарі типу "Каму ета нада!", "Адєсса - русскій горад!", тощо.

Хочу заспокоїти усіх недоброзичливців - ви нам не цікаві. Ніхто не буде напинати на вулицях намети і збирати підписи за україномовну Одесу. Ви варитесь у своєму лайні - там і перебувайте.

Ми працюємо з українською молоддю, спілкуємось один з одним, отримуємо задоволення від спілкування та спільних заходів і нікому не збираємось нічого нав’язувати. Єдина можлива незручність для "рассіян" - поступове збільшення навколо людей, що розмовляють українською. Та це вже нас не обходить - як ви до цього поставитесь. Нас ніхто не запитує, як ми ставимось до того, що навколо купа російськомовних.

Від оголошення про проведення акції пройшло 5 днів. Наразі до наших груп приєдналось 12 осіб - 7 хлопців, 5 дівчат. Нав’язано контакти з ініціаторами акції "Калинова гілка".

Далі буде...

Антон Сокольчук, координатор акції.Рекомендовать запись
Оцените пост:
Средняя оценка: 5.0 (2)

Показать смайлы
 

Комментариев: 28
Рекомендував цей запис

молодці

Дякую!
Рекомендував цей запис
Дякую!
Так тримати!
Привіт! Як справи? Давно не бачились.
Рекомендував цей запис
Дякую!
Рекомендував цей запис

люблю Одесу

Дякую за рекомендацію!
12 человек - это как-то маловато. но молодцы, да.
Все попереду!
Можу запропонувати наліпки для акції від Порталу Українців Одещини (http://ukrainians.od.ua) Архів з ними знаходиться за посиланням: http://www.uafile.net/file/11888/nalipki-zip.html

Дякую, подумаємо.
Слава Україні!! А чому тільки молодь?? А до кого ж нам піти, 40карічним?))

Напевне, що до "Українського клубу"...Назагал є потреба об"єднавчого процесу українства, молодь, як і завше - авангард. Слава Україні.
Нікого не хотіли образити. Просто молодь більш жваво реагує на всілякі акції та програми, та й з нетом більш пов’язана. Але якщо Ви маєте подібні переконання - чому ж нам не стати друзями і не працювати разом? До речі, надзвичайно гарне псевдо Ви собі вибрали
Група в Гугл http://groups.google.com/group/od_su
Одесити - молодці!!!Дякую за вашу гідність!
Дякую за підтримку!
Ну, щодо лайно, то Ви загнули...
Напевне...
Мне 51год. Родился на Волыни. В Одессе с 1976,ни один "шановный" не заставит меня говорить на украинском. Насильно мил не будеш. Насильно прививать мову может только ультранационалистическая быдлота. Прививать нужно мягко и на это уйдут десятилетия. Вооще я за двуязычие, коль уж так сложилось исторически. Свобода языковая должна быть прерогативой. Сила воздействия умножает силу противодействия. Мне иногда было стыдно за то что я украинец.
На мою думку, Ви не вірно зрозуміли цілі акції. Ніхто Вас ні до чого не примушує. Організатори цілком виправдано розраховують на підтримку українців, що люблять і поважають свою мову. У тому числі - дуже немалої частки одеситів. Ваш вибір ніхто не принижує. Тому слова "быдлота" в цьому блозі недоречні. А от словом "шановний" Вам навряд вдасться когось образити ;) П.С. Молодці!
Дякую, Semen! Ви цілком праві щодо мети акції.
Пане Олександре! Не вірю я, що Ви народились на Волині. Не так там відносяться до людей і до мови. Мій батько з Волині, а я вже з Одеси. Як бачите, рідну мову не забув, як і батько, і мама. Силувати Вас ніхто не буде - читайте, будь-ласка, уважніше...
Я родился в Луцке в самом центре города, на улице И. Франко. А "Быдлота" я к Вам не относил. Это в адрес прежней власти.
Репутация веб http://www.zzwow.com/items_class_1.html EST UNE Garantie internautes