«Одеса спілкується українською!»: декілька порад учасникам акції


По собі знаю, наскільки важко у суціль російськомовному середовищі, яким на сьогодні є Одеса, перейти на спілкування українською. Саме для цього – допомогти українцеві на березі Чорного моря повернутись до своїх витоків, до материнської мови – і започатковано нашу акцію.

Хочу підкреслити – акція є громадянською і гуманітарною, а відтак – неполітичною. Ми не прагнемо до досягнення влади чи переваг, не хочемо когось переконувати змінити рідну російську мову на нерідну українську, нехай і державну. Наша мета – згуртувати україномовних одеситів у середовищі, де наша мова є головним засобом спілкування. Це не означає, що той, хто вирішив приєднатись до спільноти «Одеса спілкується українською!» не може користуватись іншою мовою. Може і повинен. Знання і використання інших мов є великою перевагою для будь-кого. Проте ситуацію, що склалась – а я маю на увазі, що у більшості українських (!) міст майже не почуєш української мови – треба поступово змінювати.

Саме так я наразі бачу процес просування нашої акції «у маси». Також хочу наголосити, що будь-які ідеї, пропозиції та зауваження з вдячністю приймаються. Електронна пошта акції:

asokol2010@gmail.com

politinf@ukr.net

Мій особистий блог у мережі: http://asokol2010.hiblogger.net

А також висловлюю щиру подяку свої друзям, що без будь-яких вагань здійснюють інформаційну підтримку на мережевих проектах інформаційно-аналітичного порталу «Політінформ-Одеса»

Антон Сокольчук, координатор ГО «Одеса спілкується українською!»Рекомендовать запись
Оцените пост:

Показать смайлы
 

Комментариев: 5
Одессе больше не хуй делать, кроме того чтобы начать "спилкуватысь украинской", да ещё по инициативе пропдаченного выблядка Сокольчука.
Хто це там пиздить?